درباره ویلا شیک

ویلا شیک ،جامع ترین مرجع تخصصی امورات املاک ،معرفی جاذبه های گردشگری ومجلل ترین ویلا ها در استان های شمالی
ویلاشیک، بابیش از ۱۴سال سابقه فعال در صنعت ساختمان و توریسم در شمال کشور این افتخار را در کارنامه خود دارد که توانسته در زمینه های مختلف این دو صنعت مهم رضایت مشتریان را جلب نموده و شانه به شانه آنها در بخش سرمایه گذاری(خرید ویلا و زمین)ودر بخش توریسم(دراجاره ویلا های ساحلی و جنگلی)خدماتی با سطح کیفی بالاراارایه دهد و مشتری مداری و میهمان نوازی را در اولویت قرار بدهد.
سیاست ها و خط مشی های مجموعه ویلاشیک برمبنای ارتقای روز افزون میزان کیفیت خدمات رسانی بیش از پیش نسبت به دهه گذشته وجلب رضایت بیش از پیش همراهان وفادار ماست.
به لطف خداوند منان امروزه توانسته ایم پس از به دست گیری پروژه های ساخت شهرک های ویلایی ساحلی وجنگلی در استان های گیلان و مازندران در صنعت ساختمان ویلاهای با کیفیتی را به مشتریان خود تحویل نموده و همیشه براین باوربوده ایم که باوجود اینکه ویلاهای باکیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار میدهیم سودآوری را در اولویت های نهایی خود قرار دهیم و تا آنجا که مقدور باشد از سود خود بکاهیم.
در زمینه ساخت و فروش ویلاها سعی کرده ایم با تکیه بر تدابیر ودانش فوق مدرن مهندسان،مشاوران فروش و مدیران کاردان مجموعه ویلاشیک ویژه ترین سیاست هارا اعمال نماییم تا بهترین کیفیت راباکمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهیم.
باتوجه به افزایش تقاضای خرید ملک در استان های شمالی گیلان و مازندران بازار خرید وفروش ،به ویژه ویلا رونق یافته وازآنجا که خرید ملک درشمال نیاز به راهنمایی جامع و دقیق دارد میتوانید روی تجربه ما حساب کنید.
درصورت تمایل به فروش ملک خود و به منظور ارزیابی معتبر،قیمت گذاری صحیح و حرفه ای و اقدام جهت فروش سریع پیشنهاد میکنیم که با کارشناسان زبده ما مشورت کنید.
در زمینه اجاره ویلا های ساحلی وجنگلی میتوانید با کارشناسان اجاره تماس بگیرید تاباکیفیت ترین ویلاها را به شما معرفی نمایند.
در بخش خرید نیز ویلاشیک زیباترین و مستحکم ترین ویلاها را با قیمت هایی ایده آل به شما هدیه میکند.
درانتظار شنیدن صدای گرمتان هستیم. <<ویلاشیک،ایده ای مدرن تجربه ای کلاسیک>>